Rancho Bernardo Results from the Mt. Sac Invitational at Mt. Sac on 10/26/19

Boys Results and Stats

Switch to Girls

Boys Individual Results

Runner Gr Squad Time Pace Dist Place Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ,%)
Last Race Time
(Δ,%)
Last PR
(Δ,%)
Last DPR
(Δ,%)
Imprvmnts
Herman Malik So V 17:43 6:03 2.93 83/121 5/7 5/7 11/17
Jacob Ryan Jr V 18:00 6:09 2.93 94/121 7/7 7/7 2/12
Luis Barron Sr V 16:43 5:42 2.93 36/121 1/7 1/7 15/19
Max Mascardo Sr V 17:54 6:07 2.93 91/121 6/7 6/7 8/16
Miles Jones Jr V 16:48 5:44 2.93 40/121 2/7 2/7 13/19
Ryan Trecker Sr V 17:08 5:51 2.93 61/121 3/7 3/7 12/19
Yung-Yi Sun Sr V 17:18 5:54 2.93 69/121 4/7 4/7 11/19
Runner Gr Squad Time Pace Dist Place Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ,%)
Last Race Time
(Δ,%)
Last PR
(Δ,%)
Last DPR
(Δ,%)
Imprvmts

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago.
  • LR = Beat time from the most recent running of this course.
  • PR = Set a new PR on this course. A "Course PR".
  • PG = Beat personal goal.
  • SBP = Best performance of season based on position of finish relative to the field.
  • DPR = A "Distance Personal Record" - the personal best time considering distance only, not unique course characteristics. Applicable for 2, 2.48(4K), 3, and 3.1(5K) mile courses.
  • DSR = A "Distance Season Record" - same as above, but for the current season only.
  • DTW = "Displace to Win". This athlete, as the 6th or 7th runner on his/her squad, displaced scoring runners from a competitor enabling his/her team to finish ahead of that competitor.
  • TB = "Tiebreaker". As the #6 athlete on his/her squad, this athlete was the tiebreaker enabling his/her team to finish ahead of that competitor.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Boys Team Results

Team Rank of Finish Time
Gap
Dist Avg Pace 1st Place Pace 5th Place Pace Points Win Team Pace Last Year Time
(Δ,%)
Last Race Time
(Δ,%)
Last PR
(Δ,%)
Improvements Runners (Points)
V 1st 5 12/17 85:40
1:00
2.93 5:51 5:42 6:03 279 5:30 81:10 79:03 Luis Barron (34), Miles Jones (38), Ryan Trecker (59), Yung-Yi Sun (67), Herman Malik (81)
Team Rank of Finish Time Dist Avg Pace 1st Place Pace 5th Place Pace Points Win Team Pace Last Year Time
(Δ,%)
Last Race Time
(Δ,%)
Last PR
(Δ,%)
Improvements Runners (Points)

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Full Individual Race Results - Boys

Pl Name Gr School Time Pace Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ)
Last Race Time
(Δ)
Last PR
(Δ)
Imp
1 Andrew Schulz Sr Canyon Crest Academy 15:25 5:16
2 Rohun Agrawal Jr Monta Vista 15:29 5:17
3 Caleb Mettler Sr San Clemente 15:41 5:21
4 Ian Gerth Sr Simi Valley 15:42 5:22
5 Brodey Horspool Jr San Clemente 15:43 5:22
6 Pierson Lamborn Sr Clovis West 15:52 5:25
7 Nicholas Williams Sr Simi Valley 15:55 5:26
8 Cai Duran Sr Granada Hills 15:57 5:27
9 Logan Pageler Jr Homestead 15:59 5:27
10 Santiago Herrera Sr Rancho Cucamonga 15:59 5:27
11 Clark Sipos Sr Rancho Cucamonga 16:00 5:28
12 Joshua Mendoza Sr Rancho Cucamonga 16:01 5:28
13 Devin Provence Sr Grossmont 16:02 5:28
14 Nathan England Jr Rancho Cucamonga 16:05 5:29
15 Reid Gross Sr Canyon Crest Academy 16:05 5:29
16 Joseph Ahart Jr Hart 16:06 5:30
17 Mason Ma So Chino Hills 16:11 5:31
18 Andrew Richardson Jr Monta Vista 16:20 5:34
19 Jason Lucero Jr Hart 16:21 5:35
20 Zackary Childers Jr Granada Hills 16:23 5:35
21 Tyler Lamborn Jr Clovis West 16:24 5:36
22 Justin James Sr Higley 16:26 5:37
23 Bradley Williams Sr Simi Valley 16:30 5:38
24 Jacob Pace Sr Clovis West 16:30 5:38
25 Gabe Rosado Sr Homestead 16:31 5:38
26 Daniel Stern Sr San Ramon Valley 16:31 5:38
27 Calder Severson Sr San Ramon Valley 16:32 5:39
28 Christopher Ahn Sr Simi Valley 16:33 5:39
29 Taylor Roe So Woodside 16:34 5:39
30 Russel Mercado So Rancho Cucamonga 16:34 5:39
31 Jacob Shuman Jr Canyon Crest Academy 16:38 5:41
32 Tyson Musser Sr Chino Hills 16:39 5:41
33 Kelvin Koopman Sr Rancho Cucamonga 16:42 5:42
34 Nitin Subramanian Sr Monta Vista 16:42 5:42
35 Sahil Goel So Monta Vista 16:43 5:42
36 Luis Barron Sr Rancho Bernardo 16:43 5:42 1/7 1/7 15/19
37 Faris Succari Jr Mira Costa 16:44 5:43
38 Ethan Brown Jr Canyon Crest Academy 16:47 5:44
39 Aidan Vellaca Sr Mira Costa 16:48 5:44
40 Miles Jones Jr Rancho Bernardo 16:48 5:44 2/7 2/7 13/19
41 Matthew Morgan Sr Clovis West 16:49 5:44
42 Drew Fenton Jr Homestead 16:50 5:45
43 Brayden Costales Sr Clovis West 16:51 5:45
44 Benjamin Reyes So Clovis West 16:51 5:45
45 Ethan Brooks So Woodside 16:52 5:45
46 Erik Garcia Sr Chino Hills 16:53 5:46
47 Simon Gonzalez Jr Santee EC 16:54 5:46
48 Jaden Wiley So Hart 16:54 5:46
49 Jonah Bazerkanian Fr Simi Valley 16:55 5:46
50 Carson DeSpain So Hart 16:55 5:46
51 Raja Batra Sr University Irvine 16:56 5:47
52 Kyle Tsujimoto Sr Monta Vista 16:56 5:47
53 Pablo Miranda Jr Santee EC 16:57 5:47
54 Andrew Garcia So Chino Hills 16:58 5:47
55 Jacob Montenegro Jr Chino Hills 16:59 5:48
56 Rafae Tariq Sr Granada Hills 17:00 5:48
57 David Michel Sr Santee EC 17:00 5:48
58 Zachary Chan So Hart 17:05 5:50
59 Joshua Grozen Sr Canyon Crest Academy 17:06 5:50
60 Daniel Longo Jr Woodside 17:07 5:51
61 Ryan Trecker Sr Rancho Bernardo 17:08 5:51 3/7 3/7 12/19
62 Blake Hampton Jr Mira Costa 17:10 5:52
63 Nalin Krishnan Sr Homestead 17:12 5:52
64 Kyle Fenton Sr Homestead 17:12 5:52
65 Michael Blinstrub Jr University Irvine 17:15 5:53
66 Casey Orton Jr Woodside 17:15 5:53
67 Ethan Silagan Jr Mira Costa 17:16 5:54
68 Davis Bos So Hart 17:17 5:54
69 Yung-Yi Sun Sr Rancho Bernardo 17:18 5:54 4/7 4/7 11/19
70 Varun Saraf So Homestead 17:19 5:55
71 Cole Konis Sr Mira Costa 17:19 5:55
72 Caleb Hong Sr Mira Costa 17:19 5:55
73 Jack Dresick Jr Clovis West 17:20 5:55
74 Brecken Fonnesbeck Jr Higley 17:23 5:56
75 Angel Cabrera Jr Santee EC 17:25 5:57
76 Ronan Morrill Sr Woodside 17:29 5:58
77 Luis Silva Sr Granada Hills 17:30 5:58
78 Dylan Muniz Jr University Irvine 17:30 5:58
79 Luis Arce Sr Grossmont 17:32 5:59
80 Brandon Lopez Sr Chino Hills 17:34 6:00
81 Ryan Frankel So San Ramon Valley 17:35 6:00
82 Pranav Reddy Jr Monta Vista 17:35 6:00
83 Herman Malik So Rancho Bernardo 17:43 6:03 5/7 5/7 11/17
84 Alan Swann Sr San Clemente 17:44 6:03
85 Richard Bright Sr San Clemente 17:45 6:03
86 Quinn Garity Sr Granada Hills 17:46 6:04
87 Ethan Whitman Sr Higley 17:47 6:04
88 William Lyons Jr John W. North 17:48 6:05
89 Anthony Jones So Higley 17:51 6:06
90 Ivan Alejandro Jr Grossmont 17:52 6:06
91 Max Mascardo Sr Rancho Bernardo 17:54 6:07 6/7 6/7 8/16
92 Erick Martinez Jr Granada Hills 17:58 6:08
93 Erik Davis Sr San Ramon Valley 18:00 6:09
94 Jacob Ryan Jr Rancho Bernardo 18:00 6:09 7/7 7/7 2/12
95 Diego Riveria So Simi Valley 18:03 6:10
96 Jeffrey O'Brien Sr Homestead 18:04 6:10
97 Griffin King So San Ramon Valley 18:04 6:10
98 Noah Chavez So Chino Hills 18:05 6:10
99 Lukas Umbrasas Jr Canyon Crest Academy 18:07 6:11
100 Jet Charter So University Irvine 18:08 6:11
101 Zephyr Granger Sr Woodside 18:09 6:12
102 Yaseen Sattar Jr University Irvine 18:10 6:12
103 Eric Connelly Jr San Ramon Valley 18:12 6:13
104 Kei Okura So Grossmont 18:15 6:14
105 Pablo Abrego So Granada Hills 18:18 6:15
106 Kevin Guerrero Sr Santee EC 18:20 6:15
107 Frank Godinez Jr Santee EC 18:20 6:15
108 Marco Dominguez Sr Grossmont 18:43 6:23
109 Salvador Martinez Sr Santee EC 18:47 6:25
110 Kyle Johnson Fr John W. North 18:47 6:25
111 Brandon Kershaw Jr University Irvine 18:51 6:26
112 Quinlan Tobin So University Irvine 18:54 6:27
113 Ahmed Mohamed Jr John W. North 18:56 6:28
114 Alec Bailey Sr Mira Costa 19:01 6:29
115 Conner Hsu Sr Monta Vista 19:01 6:29
116 Harrison Bennon Fr Higley 19:03 6:30
117 Luke Jennings Jr Higley 19:33 6:40
118 Nathan Bowman Sr Woodside 19:38 6:42
119 Jesus Rico Sr John W. North 19:52 6:47
120 Kyle Mundy Jr Higley 19:58 6:49
121 William Hromyk Sr San Ramon Valley 20:20 6:56
Pl Name Gr School Time Pace Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ)
Last Race Time
(Δ)
Last PR
(Δ)
Imp

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal
  • SBP = Best performance of season based on position of finish relative to the field.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Full Team Race Results - Boys

Group of 5: V 1st 5

Pl School
Total
Time
Pts Runr 1 Runr 2 Runr 3 Runr 4 Runr 5 Runr 6 Runr 7 Imp
1 Rancho Cucamonga
7-3-1-1-1
Gap: 0:35
80:39
16:08
5:30
67 Santiago Herrera
Sr
15:59
5:27
8
Clark Sipos
Sr
16:00
5:28
9
Joshua Mendoza
Sr
16:01
5:28
10
Nathan England
Jr
16:05
5:29
12
Russel Mercado
So
16:34
5:39
28
Kelvin Koopman
Sr
16:42
5:42
31




2 Simi Valley
3-1-2-2-2
Gap: 1:13
81:35
16:19
5:34
102 Ian Gerth
Sr
15:42
5:22
3
Nicholas Williams
Sr
15:55
5:26
5
Bradley Williams
Sr
16:30
5:38
21
Christopher Ahn
Sr
16:33
5:39
26
Jonah Bazerkanian
Fr
16:55
5:46
47
Diego Riveria
So
18:03
6:10
90




3 Clovis West
4-5-4-5-3
Gap: 0:59
82:26
16:29
5:38
125 Pierson Lamborn
Sr
15:52
5:25
4
Tyler Lamborn
Jr
16:24
5:36
19
Jacob Pace
Sr
16:30
5:38
22
Matthew Morgan
Sr
16:49
5:44
39
Brayden Costales
Sr
16:51
5:45
41
Benjamin Reyes
So
16:51
5:45
42
Jack Dresick
Jr
17:20
5:55
71
4 Monta Vista
2-4-5-4-4
Gap: 1:27
82:10
16:26
5:37
133 Rohun Agrawal
Jr
15:29
5:17
2
Andrew Richardson
Jr
16:20
5:34
16
Nitin Subramanian
Sr
16:42
5:42
32
Sahil Goel
So
16:43
5:42
33
Kyle Tsujimoto
Sr
16:56
5:47
50
Pranav Reddy
Jr
17:35
6:00
80
Conner Hsu
Sr
19:01
6:29
108
5 Canyon Crest Academy
1-2-3-3-5
Gap: 1:41
82:01
16:24
5:36
136 Andrew Schulz
Sr
15:25
5:16
1
Reid Gross
Sr
16:05
5:29
13
Jacob Shuman
Jr
16:38
5:41
29
Ethan Brown
Jr
16:47
5:44
36
Joshua Grozen
Sr
17:06
5:50
57
Lukas Umbrasas
Jr
18:07
6:11
94




6 Hart
9-8-7-6-6
Gap: 0:59
83:21
16:40
5:41
181 Joseph Ahart
Jr
16:06
5:30
14
Jason Lucero
Jr
16:21
5:35
17
Jaden Wiley
So
16:54
5:46
46
Carson DeSpain
So
16:55
5:46
48
Zachary Chan
So
17:05
5:50
56
Davis Bos
So
17:17
5:54
66




7 Homestead
6-7-6-7-7
Gap: 1:13
83:44
16:45
5:43
193 Logan Pageler
Jr
15:59
5:27
7
Gabe Rosado
Sr
16:31
5:38
23
Drew Fenton
Jr
16:50
5:45
40
Nalin Krishnan
Sr
17:12
5:52
61
Kyle Fenton
Sr
17:12
5:52
62
Varun Saraf
So
17:19
5:55
68
Jeffrey O'Brien
Sr
18:04
6:10
91
8 Chino Hills
10-9-9-8-8
Gap: 0:48
83:40
16:44
5:43
194 Mason Ma
So
16:11
5:31
15
Tyson Musser
Sr
16:39
5:41
30
Erik Garcia
Sr
16:53
5:46
44
Andrew Garcia
So
16:58
5:47
52
Jacob Montenegro
Jr
16:59
5:48
53
Brandon Lopez
Sr
17:34
6:00
78
Noah Chavez
So
18:05
6:10
93
9 Granada Hills
5-6-8-9-9
Gap: 1:49
84:36
16:55
5:46
235 Cai Duran
Sr
15:57
5:27
6
Zackary Childers
Jr
16:23
5:35
18
Rafae Tariq
Sr
17:00
5:48
54
Luis Silva
Sr
17:30
5:58
75
Quinn Garity
Sr
17:46
6:04
82
Erick Martinez
Jr
17:58
6:08
87
Pablo Abrego
So
18:18
6:15
100
10 Mira Costa
15-12-13-11-10
Gap: 0:35
85:17
17:03
5:49
266 Faris Succari
Jr
16:44
5:43
35
Aidan Vellaca
Sr
16:48
5:44
37
Blake Hampton
Jr
17:10
5:52
60
Ethan Silagan
Jr
17:16
5:54
65
Cole Konis
Sr
17:19
5:55
69
Caleb Hong
Sr
17:19
5:55
70
Alec Bailey
Sr
19:01
6:29
107
10 Woodside
13-11-10-10-10
Gap: 0:55
85:17
17:03
5:49
266 Taylor Roe
So
16:34
5:39
27
Ethan Brooks
So
16:52
5:45
43
Daniel Longo
Jr
17:07
5:51
58
Casey Orton
Jr
17:15
5:53
64
Ronan Morrill
Sr
17:29
5:58
74
Zephyr Granger
Sr
18:09
6:12
96
Nathan Bowman
Sr
19:38
6:42
111
12 Rancho Bernardo
14-12-12-12-12
Gap: 1:00
85:40
17:08
5:51
279 Luis Barron
Sr
16:43
5:42
34
Miles Jones
Jr
16:48
5:44
38
Ryan Trecker
Sr
17:08
5:51
59
Yung-Yi Sun
Sr
17:18
5:54
67
Herman Malik
So
17:43
6:03
81
Max Mascardo
Sr
17:54
6:07
86
Jacob Ryan
Jr
18:00
6:09
89
13 San Ramon Valley
12-10-10-13-13
Gap: 1:33
86:42
17:20
5:55
308 Daniel Stern
Sr
16:31
5:38
24
Calder Severson
Sr
16:32
5:39
25
Ryan Frankel
So
17:35
6:00
79
Erik Davis
Sr
18:00
6:09
88
Griffin King
So
18:04
6:10
92
Eric Connelly
Jr
18:12
6:13
98
William Hromyk
Sr
20:20
6:56
113
14 Santee EC
16-16-14-14-14
Gap: 1:26
86:36
17:19
5:55
325 Simon Gonzalez
Jr
16:54
5:46
45
Pablo Miranda
Jr
16:57
5:47
51
David Michel
Sr
17:00
5:48
55
Angel Cabrera
Jr
17:25
5:57
73
Kevin Guerrero
Sr
18:20
6:15
101
Frank Godinez
Jr
18:20
6:15
102
Salvador Martinez
Sr
18:47
6:25
104
15 Higley
11-15-16-15-15
Gap: 2:37
88:30
17:42
6:02
368 Justin James
Sr
16:26
5:37
20
Brecken Fonnesbeck
Jr
17:23
5:56
72
Ethan Whitman
Sr
17:47
6:04
83
Anthony Jones
So
17:51
6:06
84
Harrison Bennon
Fr
19:03
6:30
109
Luke Jennings
Jr
19:33
6:40
110
Kyle Mundy
Jr
19:58
6:49
112
16 Grossmont
8-14-15-16-16
Gap: 2:41
88:24
17:41
6:02
375 Devin Provence
Sr
16:02
5:28
11
Luis Arce
Sr
17:32
5:59
77
Ivan Alejandro
Jr
17:52
6:06
85
Kei Okura
So
18:15
6:14
99
Marco Dominguez
Sr
18:43
6:23
103








17 University Irvine
17-17-17-17-17
Gap: 1:14
87:59
17:36
6:00
380 Raja Batra
Sr
16:56
5:47
49
Michael Blinstrub
Jr
17:15
5:53
63
Dylan Muniz
Jr
17:30
5:58
76
Jet Charter
So
18:08
6:11
95
Yaseen Sattar
Jr
18:10
6:12
97
Brandon Kershaw
Jr
18:51
6:26
105
Quinlan Tobin
So
18:54
6:27
106
Pl School Total
Time
Points Runr 1 Runr 2 Runr 3 Runr 4 Runr 5 Runr 6 Runr 7 Imp

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal
  • If shaded in this color, this athlete broke the tie with a competitor resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.
  • If shaded in this color, this athlete displaced a competitor's scoring runners resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.
  • If shaded in this color, this athlete displaced a competitor's scoring runners AND broke a tie resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

All Boys Races

20 races + combined.

Race Win Runr Win Team
All All at 2.93 mi
All at 2.93 mi
Fr - D1 Yellow Ryder Want, Fr, 17:26, Redondo Union Redondo Union, 90:16, 27
Fr - D1&2 Blue Nathan Lennox, Fr, 16:04, Great Oak Great Oak, 81:45, 15
Fr - D1&2 Green Jake Ratkovich, Fr, 16:31, Loyola Loyola, 87:54, 71
Fr - D2 Red Sebastian Grannis, Fr, 17:49, Claremont Claremont, 91:58, 35
JV - D1 Red Liam Drew, Sr, 16:42, Peninsula Loyola, 86:11, 43
JV - D1 Yellow Jacob Hernandez, Jr, 17:19, Redondo Union Redondo Union, 89:23, 25
JV - D1&2 Red Leandro Candray, Sr, 15:25, Great Oak Great Oak, 78:45, 15
JV - D2 Red Robert Mann, So, 17:38, Claremont Claremont, 90:47, 22
So - D1 Green James Guerrero, So, 16:53, Downey La Quinta (La Quinta), 88:13, 31
So - D1&2 Blue Damon Lovelace, So, 16:48, Burbank Davis, 88:07, 73
So - D1&2 Yello Cameron Smith, So, 15:56, Great Oak Loyola, 83:15, 52
So - D2 Blue Jude Robledo, So, 16:23, Claremont Claremont, 84:52, 19
V - D1 Green Lukas Amare, Sr, 15:36, Diamond Bar Marshall, 83:15, 75
V - D1 Yellow Jyden Schmid, Jr, 15:34, Mira Mesa James Logan, 82:29, 67
V - D1&2 Blue Andrew Schulz, Sr, 15:25, Canyon Crest Academy Rancho Cucamonga, 80:39, 67
V - D2 Blue Ayden Schilb, Jr, 15:56, Cienega Lynbrook, 83:28, 48
V - D2 Blue Cole Havins, Sr, 15:33, Murrieta Mesa Murrieta Mesa, 81:59, 64
V - D2 Red Jacob Yagers, Jr, 15:07, Highland Highland, 81:00, 48
V D1/2 Blue Landen Lee, Jr, 15:06, Trabuco Hills Loyola, 79:29, 120
V D1/2 Red Leo Daschbach, Sr, 14:32, Highland Great Oak, 75:49, 55

All Girls Races

18 races + combined.

Race Win Runr Win Team
All All at 2.93 mi
All at 2.93 mi
Fr - D1 Blue Yahaira Benitez-Pe, Fr, 22:52, El Camino Real Redondo Union, 119:54, 35
Fr - D1&2 Red Ari Long, Fr, 19:49, Valley View Great Oak, 101:26, 27
Fr - D2 Green Anastasia Snodgrass, Fr, 20:03, Mission Viejo El Toro, 111:24, 36
JV - D1 Blue Alyssa Maclennan, Jr, 21:36, Redondo Union Redondo Union, 112:54, 17
JV - D1 Yellow Emma Hollenbach, Sr, 20:31, St Francis Granada Hills, 108:34, 56
JV - D2 Green Brenna Bradfield, Jr, 22:07, Claremont Segerstrom, 116:28, 26
JV D1&2 Yello Kendall Harrison, Sr, 19:02, Great Oak Great Oak, 96:08, 15
So - D1 Red Alyssa Tapanes, So, 19:36, Downey Eastlake, 106:57, 35
So - D1&2 Green Ainslee Robbins, So, 19:23, Great Oak St Francis, 104:53, 57
So - D2 Yellow Angelica Milar, So, 20:21, Bravo Medical Magnet El Toro, 118:30, 45
V - D1 Blue Amanda Challburg, Fr, 19:05, Eastlake Redondo Union, 100:41, 69
V - D1 Red Sarah Bentley, Sr, 18:51, Palisades Charter El Camino (Oceanside), 103:58, 73
V - D1&2 Green Sophia Atin, Sr, 18:41, Crescenta Valley Mira Costa, 97:59, 59
V - D2 Green Isabella Alviz, So, 18:50, College Park College Park, 100:06, 50
V - D2 Yellow Navaya Zales, So, 18:21, Mt Carmel Mt Carmel, 97:18, 21
V - D2 Yellow Kimberly Lima, Sr, 18:48, Rancho Verde Lynbrook, 100:06, 50
V D1/2 Green Sw Hana Catsimanes, Sr, 17:22, San Clemente Aliso Niguel, 95:54, 123
V D1/2 Yellow S Lauren Ping, Fr, 16:47, Desert Vista Great Oak, 90:56, 55