South Pasadena Results from the Woodbridge Trample the Virus at Track on 10/2/20

Boys Results and Stats

Switch to Girls

Boys Individual Results

Runner Gr Squad Time Pace Dist Place Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ,%)
Last Race Time
(Δ,%)
Last PR
(Δ,%)
Last DPR
(Δ,%)
Imprvmnts
Andrew Parkinson Sr V 15:10 5:03 3 2/28 1/5 1/21 2/12 16:16
(1:06,6.8)
You ROCK! (SBP, DPR)
Andrew Villapudua Sr V 15:20 5:07 3 3/28 2/5 2/21 1/5 15:38
(0:18,1.9)
You ROCK! (DPR)
Austin Borgerding Jr Jr 21:18 7:06 3 9/17 3/6 11/21 2/2 18:40
Brady Nakamura Jr V 16:22 5:27 3 6/28 3/5 3/21 1/3 16:22
Hank Chen Jr Jr 25:07 8:22 3 13/17 5/6 20/21 2/2 19:06 You ROCK! (SBP)
Jack Ishibashi So So 22:01 7:20 3 17/27 6/9 14/21 2/2 18:11 You ROCK! (PG)
Jason Baek So So 18:59 6:20 3 7/27 1/9 7/21 3/9
Jeff Chen So So 19:01 6:20 3 9/27 2/9 8/21 2/3 19:04
(0:03,0.3)
You ROCK! (SBP, DPR)
Jennoh Rhee Jr Jr 25:43 8:34 3 14/17 6/6 21/21 1/2 21:18
Joshua Ramirez Jr Jr 23:05 7:42 3 12/17 4/6 17/21 2/2 19:30
Kaden Chai Jr Jr 17:21 5:47 3 1/17 1/6 4/21 1/6 19:43
(2:22,12.0)
You ROCK! (SBP, DPR)
Karl Tizon So So 19:41 6:34 3 11/27 3/9 10/21 2/3 18:02 You ROCK! (SBP)
Liam de Villa Jr V 17:22 5:47 3 18/28 4/5 5/21 2/3 17:00
Nathan Hodson So So 23:12 7:44 3 22/27 8/9 18/21 1/2
Nico Lee So So 21:21 7:07 3 15/27 4/9 12/21 2/3 20:25 You ROCK! (SBP)
Philson Ho Jr Jr 18:36 6:12 3 4/17 2/6 6/21 2/3 18:34
Pieter Wielenga Sr V 22:11 7:24 3 28/28 5/5 15/21 3/3 17:38 You ROCK! (SBP)
Riley Williams Sr Sr 19:30 6:30 3 2/6 1/1 9/21 2/3 18:10
Sebastian Liebe So So 24:39 8:13 3 23/27 9/9 19/21 1/1 21:47 You ROCK! (SBP)
Tomás Lee So So 21:48 7:16 3 16/27 5/9 13/21 2/2 19:50 You ROCK! (SBP)
Vincent Nguyen So So 22:31 7:30 3 18/27 7/9 16/21 1/2 21:25 You ROCK! (SBP)
Runner Gr Squad Time Pace Dist Place Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ,%)
Last Race Time
(Δ,%)
Last PR
(Δ,%)
Last DPR
(Δ,%)
Imprvmts

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago.
  • LR = Beat time from the most recent running of this course.
  • PR = Set a new PR on this course. A "Course PR".
  • PG = Beat personal goal.
  • SBP = Best performance of season based on position of finish relative to the field.
  • DPR = A "Distance Personal Record" - the personal best time considering distance only, not unique course characteristics. Applicable for 2, 2.48(4K), 3, and 3.1(5K) mile courses.
  • DSR = A "Distance Season Record" - same as above, but for the current season only.
  • DTW = "Displace to Win". This athlete, as the 6th or 7th runner on his/her squad, displaced scoring runners from a competitor enabling his/her team to finish ahead of that competitor.
  • TB = "Tiebreaker". As the #6 athlete on his/her squad, this athlete was the tiebreaker enabling his/her team to finish ahead of that competitor.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Boys Team Results

Team Rank of Finish Time
Gap
Dist Avg Pace 1st Place Pace 5th Place Pace Points Win Team Pace Last Year Time
(Δ,%)
Last Race Time
(Δ,%)
Last PR
(Δ,%)
Improvements Runners (Points)
V 1st 5 2/3 86:25
7:01
3 5:46 5:03 7:24 37 5:30 Andrew Parkinson (1), Andrew Villapudua (2), Brady Nakamura (5), Liam de Villa (12), Pieter Wielenga (17)
So 1st 5 2/2 100:50
2:49
3 6:43 6:20 7:16 42 5:59 Jason Baek (6), Jeff Chen (7), Karl Tizon (8), Nico Lee (10), Tomás Lee (11)
Jr 1st 5 2/2 105:27
7:46
3 7:02 5:47 8:22 32 6:27 Kaden Chai (1), Philson Ho (4), Austin Borgerding (8), Joshua Ramirez (9), Hank Chen (10)
Team Rank of Finish Time Dist Avg Pace 1st Place Pace 5th Place Pace Points Win Team Pace Last Year Time
(Δ,%)
Last Race Time
(Δ,%)
Last PR
(Δ,%)
Improvements Runners (Points)

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Full Individual Race Results - Boys

Pl Name Gr School Time Pace Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ)
Last Race Time
(Δ)
Last PR
(Δ)
Imp
1 Jared Steins Jr Servite 15:08 5:03
2 Andrew Parkinson Sr South Pasadena 15:10 5:03 1/5 1/21 2/12 You ROCK! (SBP)
3 Andrew Villapudua Sr South Pasadena 15:20 5:07 2/5 2/21 1/5
4 Ben Klinger Sr Penncrest Track Club 15:24 5:08
5 Christopher Mayo Jr Penncrest Track Club 16:17 5:26
6 Brady Nakamura Jr South Pasadena 16:22 5:27 3/5 3/21 1/3
7 Iram Liu Sr Unattached-516 16:26 5:29
8 Thomas Sternfels Jr Tamalpais 16:33 5:31
9 Ethan Lin Jr Tamalpais 16:38 5:33
10 Dilhara Desilva Sr Unattached-514 16:38 5:33
11 Jared Solis Sr Unattached-517 16:39 5:33
12 Prince Zhang Sr Unattached-520 16:41 5:34
13 Daniel Munro Jr Penncrest Track Club 16:47 5:36
14 Samarth Khandelwal Sr Penncrest Track Club 16:48 5:36
15 Caden Carney Tamalpais 16:59 5:40
16 Michael Guerra So Servite 17:00 5:40
17 Nathan Holst-rightley Sr Penncrest Track Club 17:20 5:47
18 Liam de Villa Jr South Pasadena 17:22 5:47 4/5 5/21 2/3
19 Alexander Chung Sr Penncrest Track Club 17:23 5:48
20 Ben Miller Sr Penncrest Track Club 17:42 5:54
21 Jacob Logan concord 17:48.3 5:56
22 Anthony Butsikares Jr Unattached-513 18:32 6:11
23 Tomo Scharber Tamalpais 19:01 6:20
24 James Lyons Tamalpais 19:20 6:27
25 Brandon Simpson concord 19:51.2 6:37
26 Kevin Zhang Jr Unattached-519 19:52 6:37
27 Isidro Borges So Unattached-512 20:36 6:52
28 Pieter Wielenga Sr South Pasadena 22:11 7:24 5/5 15/21 3/3 You ROCK! (SBP)
Pl Name Gr School Time Pace Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ)
Last Race Time
(Δ)
Last PR
(Δ)
Imp

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal
  • SBP = Best performance of season based on position of finish relative to the field.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Full Team Race Results - Boys

Group of 5: V 1st 5

Pl School
Total
Time
Pts Runr 1 Runr 2 Runr 3 Runr 4 Runr 5 Runr 6 Runr 7 Imp
1 Penncrest Track Club
2-2-2-2-1
Gap: 1:56
82:36
16:31
5:30
35 Ben Klinger
Sr
15:24
5:08
3
Christopher Mayo
Jr
16:17
5:26
4
Daniel Munro
Jr
16:47
5:36
8
Samarth Khandelwal
Sr
16:48
5:36
9
Nathan Holst-rightley
Sr
17:20
5:47
11
Alexander Chung
Sr
17:23
5:48
13
Ben Miller
Sr
17:42
5:54
14
2 South Pasadena
1-1-1-1-2
Gap: 7:01
86:25
17:17
5:46
37 Andrew Parkinson
Sr
15:10
5:03
1
Andrew Villapudua
Sr
15:20
5:07
2
Brady Nakamura
Jr
16:22
5:27
5
Liam de Villa
Jr
17:22
5:47
12
Pieter Wielenga
Sr
22:11
7:24
17








3 Tamalpais
3-3-3-3-3
Gap: 2:47
88:31
17:42
5:54
54 Thomas Sternfels
Jr
16:33
5:31
6
Ethan Lin
Jr
16:38
5:33
7
Caden Carney
-
16:59
5:40
10
Tomo Scharber
-
19:01
6:20
15
James Lyons
-
19:20
6:27
16








Pl School Total
Time
Points Runr 1 Runr 2 Runr 3 Runr 4 Runr 5 Runr 6 Runr 7 Imp

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal
  • If shaded in this color, this athlete broke the tie with a competitor resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.
  • If shaded in this color, this athlete displaced a competitor's scoring runners resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.
  • If shaded in this color, this athlete displaced a competitor's scoring runners AND broke a tie resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Full Individual Race Results - Boys

Pl Name Gr School Time Pace Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ)
Last Race Time
(Δ)
Last PR
(Δ)
Imp
1 Jesse Schnabel Sr West Valley High School 18:54 6:18
2 Riley Williams Sr South Pasadena 19:30 6:30 1/1 9/21 2/3
3 Alexander Foreman Sr New West Charter 23:43 7:54
4 Alexander Saltmarsh Sr New West Charter 24:06 8:02
5 Joel Garcia Sr New West Charter 25:27 8:29
6 Sebastian Shapiro Sr New West Charter 26:25 8:48
Pl Name Gr School Time Pace Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ)
Last Race Time
(Δ)
Last PR
(Δ)
Imp

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal
  • SBP = Best performance of season based on position of finish relative to the field.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Full Individual Race Results - Boys

Pl Name Gr School Time Pace Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ)
Last Race Time
(Δ)
Last PR
(Δ)
Imp
1 Gavin Mogck So Penncrest Track Club 17:03 5:41
2 Rory Mcafee So Penncrest Track Club 17:40 5:53
3 Ben Holst-rightley So Penncrest Track Club 17:44 5:55
4 Devin Alanis So Unattached-259 18:28 6:09
5 Sean Downes So Penncrest Track Club 18:34 6:11
6 Jackson Sigda So Penncrest Track Club 18:43 6:14
7 Jason Baek So South Pasadena 18:59 6:20 1/9 7/21 3/9
8 Jake Hekemian Tamalpais 19:01 6:20
9 Jeff Chen So South Pasadena 19:01 6:20 2/9 8/21 2/3 You ROCK! (SBP)
10 Bryan Bagnas So Unattached-258 19:21 6:27
11 Karl Tizon So South Pasadena 19:41 6:34 3/9 10/21 2/3 You ROCK! (SBP)
12 Jacob Rozell So West Valley High School 19:49 6:36
13 Paul Noble So Penncrest Track Club 20:14 6:45
14 Miles Gensler Tamalpais 20:22 6:47
15 Nico Lee So South Pasadena 21:21 7:07 4/9 12/21 2/3 You ROCK! (SBP)
16 Tomás Lee So South Pasadena 21:48 7:16 5/9 13/21 2/2 You ROCK! (SBP)
17 Jack Ishibashi So South Pasadena 22:01 7:20 6/9 14/21 2/2
18 Vincent Nguyen So South Pasadena 22:31 7:30 7/9 16/21 1/2 You ROCK! (SBP)
19 Josepg Garrovillas So Unattached-257 22:41 7:34
20 Kevin Ruston So Unattached-225 22:45 7:35
21 Dimitar Zhekov So Penncrest Track Club 22:45 7:35
22 Nathan Hodson So South Pasadena 23:12 7:44 8/9 18/21 1/2
23 Sebastian Liebe So South Pasadena 24:39 8:13 9/9 19/21 1/1 You ROCK! (SBP)
24 Jonas Moreno Tamalpais 25:05 8:22
25 Jude Shepatin Tamalpais 25:08 8:23
26 Julian Pena So New West Charter 31:38 10:33
27 Spencer Rosin So Penncrest Track Club 36:10 12:03
Pl Name Gr School Time Pace Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ)
Last Race Time
(Δ)
Last PR
(Δ)
Imp

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal
  • SBP = Best performance of season based on position of finish relative to the field.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Full Team Race Results - Boys

Group of 5: So 1st 5

Pl School
Total
Time
Pts Runr 1 Runr 2 Runr 3 Runr 4 Runr 5 Runr 6 Runr 7 Imp
1 Penncrest Track Club
1-1-1-1-1
Gap: 1:40
89:44
17:57
5:59
15 Gavin Mogck
So
17:03
5:41
1
Rory Mcafee
So
17:40
5:53
2
Ben Holst-rightley
So
17:44
5:55
3
Sean Downes
So
18:34
6:11
4
Jackson Sigda
So
18:43
6:14
5
Paul Noble
So
20:14
6:45
9
Dimitar Zhekov
So
22:45
7:35
14
2 South Pasadena
2-2-2-2-2
Gap: 2:49
100:50
20:10
6:43
42 Jason Baek
So
18:59
6:20
6
Jeff Chen
So
19:01
6:20
7
Karl Tizon
So
19:41
6:34
8
Nico Lee
So
21:21
7:07
10
Tomás Lee
So
21:48
7:16
11
Jack Ishibashi
So
22:01
7:20
12
Vincent Nguyen
So
22:31
7:30
13
Pl School Total
Time
Points Runr 1 Runr 2 Runr 3 Runr 4 Runr 5 Runr 6 Runr 7 Imp

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal
  • If shaded in this color, this athlete broke the tie with a competitor resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.
  • If shaded in this color, this athlete displaced a competitor's scoring runners resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.
  • If shaded in this color, this athlete displaced a competitor's scoring runners AND broke a tie resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Full Individual Race Results - Boys

Pl Name Gr School Time Pace Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ)
Last Race Time
(Δ)
Last PR
(Δ)
Imp
1 Kaden Chai Jr South Pasadena 17:21 5:47 1/6 4/21 1/6 You ROCK! (SBP)
2 Zachary Rementer Jr Penncrest Track Club 18:18 6:06
3 Declan Hefferan Jr Penncrest Track Club 18:28 6:09
4 Philson Ho Jr South Pasadena 18:36 6:12 2/6 6/21 2/3
5 Owen Mcgroary Jr Penncrest Track Club 18:53 6:18
6 Isaac Macander Jr West Valley High School 18:57 6:19
7 Jack Gallagher Jr Penncrest Track Club 20:28 6:49
8 Jasper Jonosky Jr Penncrest Track Club 20:34 6:51
9 Austin Borgerding Jr South Pasadena 21:18 7:06 3/6 11/21 2/2
10 Matthew Ramos Jr Unattached-297 21:48 7:16
11 Tony Grande Jr El Modena 22:14 7:25
12 Joshua Ramirez Jr South Pasadena 23:05 7:42 4/6 17/21 2/2
13 Hank Chen Jr South Pasadena 25:07 8:22 5/6 20/21 2/2 You ROCK! (SBP)
14 Jennoh Rhee Jr South Pasadena 25:43 8:34 6/6 21/21 1/2
15 Sohrab Pourjavady Jr New West Charter 28:01 9:20
16 Liam Maccurtin Jr Penncrest Track Club 31:29 10:30
17 Alden Baughman Jr New West Charter 32:59 11:00
Pl Name Gr School Time Pace Rank in Squad Rank in School Rank vs Comp Last Year Time
(Δ)
Last Race Time
(Δ)
Last PR
(Δ)
Imp

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal
  • SBP = Best performance of season based on position of finish relative to the field.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

Full Team Race Results - Boys

Group of 5: Jr 1st 5

Pl School
Total
Time
Pts Runr 1 Runr 2 Runr 3 Runr 4 Runr 5 Runr 6 Runr 7 Imp
1 Penncrest Track Club
2-1-1-1-1
Gap: 2:16
96:41
19:20
6:27
23 Zachary Rementer
Jr
18:18
6:06
2
Declan Hefferan
Jr
18:28
6:09
3
Owen Mcgroary
Jr
18:53
6:18
5
Jack Gallagher
Jr
20:28
6:49
6
Jasper Jonosky
Jr
20:34
6:51
7
Liam Maccurtin
Jr
31:29
10:30
12




2 South Pasadena
1-1-2-2-2
Gap: 7:46
105:27
21:05
7:02
32 Kaden Chai
Jr
17:21
5:47
1
Philson Ho
Jr
18:36
6:12
4
Austin Borgerding
Jr
21:18
7:06
8
Joshua Ramirez
Jr
23:05
7:42
9
Hank Chen
Jr
25:07
8:22
10
Jennoh Rhee
Jr
25:43
8:34
11




Pl School Total
Time
Points Runr 1 Runr 2 Runr 3 Runr 4 Runr 5 Runr 6 Runr 7 Imp

Under Improvement, the abbreviations are:

  • LY = Beat time from the same course a year ago
  • LR = Beat time from the most recent running of the course
  • PR = Set a new PR
  • PG = Beat personal goal
  • If shaded in this color, this athlete broke the tie with a competitor resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.
  • If shaded in this color, this athlete displaced a competitor's scoring runners resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.
  • If shaded in this color, this athlete displaced a competitor's scoring runners AND broke a tie resulting in his/her team finishing ahead of that competitor.

All columns are sortable by clicking on the column heading.

All Boys Races

26 races + combined.

Race Win Runr Win Team
All All at 3 mi
All at 3 mi
Fr Blue Mateo Glass, Fr, 18:46, ECR CLUB n/a
Fr Gold Devin Pang, Fr, 16:36, Iolani The Agoura Milers, 90:29, 30
Fr Red Kadin Salaria, Fr, 16:44, Penncrest Track Club Penncrest Track Club, 95:45, 15
Fr White Max Fields, Fr, 16:35, Unattached-43 St. Mary's Rams, 110:13, 19
Jr Blue Edgar Hebmann, Jr, 16:25, Quartz Hill Waffles n/a
Jr Gold Joey Loveless, , 16:09, Billings West High School The Agoura Milers, 102:23, 33
Jr Red Kaden Chai, Jr, 17:21, South Pasadena Penncrest Track Club, 96:41, 23
Jr White Ben Weitz, Jr, 15:49, Windward n/a
So Blue Matthew Landis, So, 17:11, North Penn (Lansdale) n/a
So Gold Jaxon Straus, So, 16:23, Billings West High School Granada, 93:53, 48
So Red Gavin Mogck, So, 17:03, Penncrest Track Club Penncrest Track Club, 89:44, 15
So White Joseph Lighthall, So, 17:44.9, Hughson Huskies Hughson Huskies, 97:15.4, 15
Sr Blue Cameron Schmitt, Sr, 16:10, Unattached-1141 North Penn (Lansdale), 89:42.7, 15
Sr Gold Mark Bennett, , 16:29, Granada Granada, 85:51, 17
Sr Red Jesse Schnabel, Sr, 18:54, West Valley High School n/a
Sr White Samuel Coutts, Sr, 15:03, Pacific Grove n/a
V Blue A Marc Encarnacion, Jr, 15:49, Valley View High School Green Valley, 84:32, 15
V Blue B Jacob Shirota, Sr, 15:59, Troy North Penn (Lansdale), 82:00, 24
V Gold A Ethan Godsey, Jr, 15:03, The Agoura Milers The Agoura Milers, 83:23, 31
V Gold B Nate Hayes, Jr, 15:12, Ronald W. Reagan Patriot, 95:05, 15
V Rated Calvin Katz, Sr, 14:40, Menlo XC-una Menlo XC-una, 80:06, 45
V Red A Aidan Mcnabb, Sr, 14:53, Taft St Johnsbury Academy, 85:26, 37
V Red B Jared Steins, Jr, 15:08, Servite Penncrest Track Club, 82:36, 35
V Sweeps Matt Hornung, Sr, 14:36, Redlands East Valley De La Salle High School, 76:32, 37
V White A Tristian Merchant, Sr, 14:46, Anchorage Christian School Grace Christian, 81:20, 24
V White B Daniel Winter, Jr, 14:33, St. Mary's Rams Oaks Christian, 81:04, 27

All Girls Races

22 races + combined.

Race Win Runr Win Team
All All at 3 mi
All at 3 mi
Fr Blue Makenna Cerny, Fr, 24:55, Moorpark High School n/a
Fr Gold Tatiana Dorrestein, Fr, 20:09, University City Woodbridge, 114:31, 32
Fr Red Ellie Cook, Fr, 25:54, Oak Park Elite n/a
Fr White Audrey Wintergerst, , 21:46, Assumption Running Club Assumption Running Club, 116:26, 15
JV Blue Simone Juarez, Jr, 23:20, Moorpark High School n/a
JV Gold Valeria Lopez, Jr, 19:55, Westlake Westlake, 109:54, 26
JV Red Lauren Troy, , 22:12, Penncrest Track Club Penncrest Track Club, 121:12, 15
JV White Kylie Sahatdjian, Fr, 19:44, Lakewood Distance Project Assumption Running Club, 107:03, 15
So Blue Brianne Smith, So, 21:29, Quartz Hill Waffles n/a
So Gold Kira Larner, , 19:34, La Costa Cross Country Club Westlake, 108:02, 15
So Red Alexis Noble, So, 20:31, Unattached-164 n/a
So White Kate Sherman, , 20:36, Assumption Running Club Assumption Running Club, 104:41, 15
V Blue A Shayla Pedersen, Sr, 20:41, Green Valley Green Valley, 107:24, 15
V Blue B Makenna Henkhaus, So, 19:32, Troy Quartz Hill Waffles, 102:42, 24
V Gold A Emily Van Valkenburg, Jr, 16:17, Sammamish Wolfpack Sammamish Wolfpack, 94:28, 26
V Gold B Gwen Parks, Sr, 17:06, Ronald W. Reagan Ronald W. Reagan, 90:14, 18
V Rated Alexandra Mccusker, Sr, 18:40, Menlo XC-una Westlake, 96:49, 26
V Red A Naomi Bailey, Sr, 16:34, West Valley High School GreenWave, 95:23, 24
V Red B Lindsay Michels, Sr, 18:19, South Pasadena South Pasadena, 98:35.7, 23
V Sweeps Stormy Wallace, Jr, 16:26, Unattached-1492 Granada, 91:28, 27
V White A Jialian Mackey, So, 18:16, Viewpoint Patriots Assumption Running Club, 98:08, 21
V White B Alyssa Becker, Sr, 17:25, Unattached-437 Poland, 97:10, 23